Krzesła i fotele

Produkujemy krzesła i fotele, które są tapicerowane znakomitej jakości tkaninami. Stosujemy tkaniny welurowe, welwetowe, aksamitne i eko-skóry. Podstawą konstrukcji krzesła lub fotela może być metal, czyli stal czarna malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL lub stal nierdzewna polerowana, albo stal nierdzewna szczotkowana.

Krzesła i fotele Rosstone w różnych stylach

Krzesła i fotele tapicerowane możemy wykonać w różnych stylach, klasycznym, skandynawskim, industrialnym, rustykalnym, glamour albo vintage. Nasze meble pasują do każdej przestrzeni- prywatne i publicznej. Doskonale sprawdzają się w salonie, jadalni, ale też w biurach i salach konferencyjnych. Są eleganckie i gustowne. Są nie tylko funkcjonalnym meblem, ale również dekoracyjnym elementem wystroju.

Nasze meble mogą być proste i nieskomplikowane, lub z dodatkami i ozdobnikami, o powierzchni gładkiej lub pikowanej. Kilka rodzajów stosowanych materiałów w połączeniu z kilkudziesięcioma kolorami daje ogromną ilość możliwości wyboru swojego ulubionego fotela, czy krzeseł do salonu. Wszystkie produkty wykonujemy starannie i z dbałością o szczegóły. Drewno lakierujemy lub pokrywamy warstwą oleju, natomiast spawy i łączenia są estetyczne.

Meble tapicerowane naszej produkcji są doskonale wyprofilowane i bardzo wygodne.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wezgłowi tapicerowanych do łóżek, łóżek, ale również paneli tapicj o ofertę przez e-mail info@rosstone.pl lub przez profil facebook.