Łóżka i wezgłowia do łóżek

Łóżko to jeden z najważniejszych mebli w całym domu. Na sen przeznaczamy średnio jedną trzecią życia, dlatego łózko powinno być odpowiednio dobrane. W końcu spędzimy w nim sporo czasu i jest to wybór na lata. Bardzo ważny jest materac, jednak łóżko również jest nie bez znaczenia. Przy wyborze łóżka warto kierować się nie tylko ceną, ale przede wszystkim jakością. Chodzi przecież o nasz komfort snu.

Łóżka i wezgłowia tapicerowane

To nasz reprezentatywny produkt. Wiemy, że musi być wygodne, zgodne ze standardami i rozmiarami funkcjonującymi na rynku. Łóżka z wezgłowiem tapicerowanym oprócz niezaprzeczalnie efektownego wyglądu posiada niezwykle istotną cechę- wygłusza pomieszczenia. Dzięki temu nie będą nam przeszkadzały odgłosy dobiegające zza ściany, czy zza okna.

Łóżka z aksamitu

Łóżka i wezgłowia tapicerowane tkaninami welurowymi są miękkie, przyjemne w dotyku, charakteryzuje je elegancki, wręcz luksusowy wygląd. Bardzo dobrze pochłaniają dźwięki.

Łóżka z eko-skóry

Wezgłowie i obicie łóżka wykonane z eko-skóry to wybór do wnętrz klasycznych, Ma efektowny, bogaty wygląd. Zadowoli każdego klienta.

Wezgłowia z paneli tapicerowanych

Stworzone z geometrycznych kształtów- kwadratów, trójkątów lub prostokątnych. Oferujemy panele tapicerowane w kilku kształtach (sześciokąt- heksagon, prostokąt, romb trójkąt lub kwadrat) i 23 kolorach. Taka ilość kombinacji pozwoli stworzyć własne, niepowtarzalne wezgłowie do łóżka.

Innowacje

W bieżącym roku wprowadziliśmy do oferty innowacyjny i bardzo wygodny element łóżka. Wezgłowia lub łóżka mogą być wyposażone w gniazdko i port USB. To bardzo wygodne rozwiązania, które pozwolą uniknąć plątaniny kabli obok łóżka.

Wezgłowia do łóżka

Wezgłowie lub inaczej zagłówek to ważny element. Oprócz funkcji wygłuszającej może służyć jako oparcie i jest elementem, który przyozdobi każdą sypialnię. Wezgłowie może być integralną częścią łózka- przymocowane na stałe do ramy, lub być niezależnym elementem i może być dołączone do ramy.