Rosstone- producent mebli tapicerowanych

Czym się zajmujemy?

Produkujemy meble tapicerowane zgodne na najnowszymi trendami wyposażenia wnętrz. Nasze produkty są estetyczne i funkcjonalne. Pasują do każdego wnętrza i znajdują zastosowanie w przestrzeni mieszkalnej i biurowej.

Rosstone- producent mebli tapicerowanych

Krzesła i fotele tapicerowane

Produkujemy meble tapicerowane, w tym łóżka, wezgłowia do łóżek, fotele, krzesła i panele tapicerowane. Produkty Rosstone są efektowne, wykonane z dbałością o szczegóły i wykonane z najlepszych dostępnych na rynku materiałów.

Oferujemy kilkadziesiąt wzorów krzeseł o konstrukcji wykonanej z drewna lub metalu, również foteli i wezgłowi tapicerowanych.

Do obicia mebli używamy tkanin welurowych (aksamitnych), eko-skóry, lub bawełny. Możemy wykonać meble pokryte również inną tkaniną zaproponowaną przez klienta.

Produkty Rosstone świetnie się prezentują, doskonale wygłuszają pomieszczenia.

Innowacyjne meble

Nasze produkty są wykonujemy na nowoczesnych maszynach. Produkty, które oferujemy są innowacyjne, efektowne, zgodne z najnowszymi trendami wyposażenia wnętrz.

Wykonujemy produkty niepowtarzalne, wygodne i przede wszystkim funkcjonalne.

Nasze wezgłowia mogą być wyposażone w gniazdko elektryczne i gniazdo USB, w związku z tym podłączymy lampkę czy naładujemy telefon. To Niewątpliwie rozwiązanie bardzo wygodne, dzięki czemu nie będzie potrzebny przedłużacz i kable obok łóżka.

Gniazdko w oparciu łóżka

Możliwości

Dysponujemy rozwiniętym parkiem maszynowym, mamy własną stolarnię, szwalnię i tapicernię, wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i również spore zaplecze logistyczne. Dzięki temu realizujemy zamówienia z krótkim terminem realizacji, możemy produkować nawet najbardziej nietypowe wymiary i kształty.